Nowości WWDC2015 – dodatek specjalny do iMagazine 7/2015

30/06/2015, 21:09 · · · 2

No i jak wrażenia po prezentacji Apple otwierającej WWDC 2015? Jesteście zadowoleni z tego, jak będzie wyglądał iOS 9, El CapitanwatchOS 2? Czy właśnie tego spodziewaliście się po Apple Music?

Pytań dużo, a na wszystkie postaramy się Wam odpowiedzieć w numerze rozpoczynającym wakacje. Ja osobiście czuję jakiś lekki niedosyt po prezentacji. Liczyłem na większe wodotryski i niespodzianki. Liczyłem na Apple TV. Nowe systemy są naturalną ewolucją tych, których teraz używamy. Zdaję sobie sprawę z tego, że tworzyć nowy system nie jest łatwo i 12 miesięcy to stanowczo za mało, dlatego cieszę się, że to, co pokazano, ma poprawić braki i błędy, a nie robić jakąś rewolucję. Bardzo ucieszyłem się, gdy pierwszy raz od wielu lat, odkąd nie ma u sterów Steve’a Jobsa, Tim Cook nawiązał do kultowej frazy, na którą wszyscy kiedyś czekaliśmy – „One more thing…”. Wprawdzie, jak już wcześniej napisałem, liczyłem na przykład na Apple TV, ale przecież pokazany został serwis streamingowy – Apple Music. Serwis, którego wszyscy się spodziewali. Zresztą Apple TV też, choć go nie pokazano. Jaki będzie Apple Music? Mam nadzieję, że gdy będziecie czytać te słowa, będzie już wszystko jasne i serwis ruszy w Polsce równolegle z innymi krajami.

Zapowiadają się bardzo ciekawe wakacje. Najlepiej je zacząć z iMagazine!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada