iMagazine

Czas na kino (55) – 2015/07/24

24/07/2015, 17:00 · · · 0

Kolejny weekend i kolejne filmy, chociaż ja i tak już żyję tym, że w poniedziałek wyjeżdżam do Wrocławia na Nowe Horyzonty – tydzień chodzenia do kina i oglądania filmów. Dla mnie to niemal idealne wakacje.

Klucz do wieczności

Ryan Reynolds bardziej mnie interesuje jak wypadnie w „Deadpool” ale ten film też bym z chęcią zobaczył. Główny bohater, starszy i już umierający miliarder, dostaje możliwość przeniesienia swojej świadomości do młodszego i zdrowszego ciała. Wygląda jak całkiem niezłe kino Sci-Fi połączone z akcją. Nie będzie to zapewne coś zbytnio ambitnego, ale na wieczór powinno być odpowiednie, po całym tygodniu pracy.

Piksele

Za każdym razem jak widzę zwiastun tego filmu to zastanawiam się czy jest on genialny czy może tak strasznie głupi. Fakt, że pomysł naprawdę oryginalny i myślę, że film będzie idealny dla ludzi, którzy pamiętają te wszystkie gry i starsze konsole. Adam Sandler mi nie przeszkadza, bo ja lubię jego poczucie humoru. Do zobaczenia na „Pikselach”!

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o