iMagazine

Trzy nowe reklamy Apple Watcha

28/07/2015, 08:00 · · · 0

Po długiej serii reklam ukazujących sposoby, w jakie można używać Apple Watcha dzisiaj Apple pokazało trzy spoty, w których demonstrowane są dostępne aplikacje na zegarek.

Taki ruch zupełnie nie dziwi. To aplikacje odróżniają w dużej mierze Apple Watcha od konkurentów i to one stanowią trzon funkcjonalności urządzenia. Nowa seria reklam nazywa się „Apps on tap” (po polsku: „Aplikacje na tapnięcie”) i jej celem jest zaprezentowanie pozycji znanych z iPhone’a w nadgarstkowej wersji. Spoty są trzy i każdy z nich mówi o innej kategorii: podróże, fitness oraz muzyka.

Dziwi mnie jedynie moment, w którym reklamy zostały udostępnione. Tak, aplikacje to ważna część Apple Watcha, ale na ten moment ich działanie pozostawia wiele do życzenia. Wszystko przez fakt, że działają one na telefonie, a następnie informacje wysyłane są do zegarka. Ten mankament zostanie poprawiony wraz z premierą watchOS 2, która nastąpi tej jesieni.


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK