iMagazine

iMagazine 8/2015 – Nowe iPody!

31/07/2015, 22:51 · · · 16

Wakacje pełną parą. Część z Was ma je dopiero przed sobą, część już za sobą. Niektórzy z Was myślami są już na kolejny urlopie, pewnie zimowym, a niektórzy zastanawiają się jak spędzić resztę wakacji, bo przecież do końca września jeszcze dwa miesiące… Wszystkich zapraszamy do lektury sierpniowego iMaga.

W numerze tradycyjnie dużo ciekawych tematów. Gdzie i jak lecieć – może Kanada? Świetne słuchawki – jako pierwsi testujemy najnowsze Philips Fidelio M2 ze złączem Lightning oraz Bowers & Wilkins P5 Wireless. Mobilny NAS? Tak, QNAP QGenie. iPad do czytania? Ekspres do kawy sterowany iPadem? To tylko część ze świetnych artykułów w bieżącym numerze.

I na koniec jeszcze one more thing… mamy nowe iPody. Doczekaliśmy się ich. Apple jednak nie zabił swojej, jakże ważnej historycznie gałęzi produktów. Norbert specjalnie dla Was wziął na warsztat najnowszego Toucha.

Miłej lektury!

Plik PDF – 82,4MB (183 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK