iMagazine

iMagazine 9/2015 – Wracamy do szkoły

02/09/2015, 19:21 · · · 15

Wakacje się skończyły, choć pogoda świadczy o czymś zupełnie innym. Ciepło, susza – jak w Kalifornii. À propos Kalifornii…  Apple już 9 września września powinno zaprezentować najnowszego iPhone’a. Krążą plotki, że będzie to największa impreza w historii, co może świadczyć o tym, że możemy spodziewać się nie tylko telefonu, ale może czegoś jeszcze. Czego? Nowego AppleTV? Dużego iPada? Może czegoś jeszcze innego?

 

Rezerwujcie sobie już termin, bo szykuje się kolejna iChwila, która tym razem ma grono świetnych partnerów: glownego partnera – ING Bank Śląski, partnera technologicznego – sieć Play, oraz Connected Magazine, SreamOnlinemytaxi, eXtremeMem, ZGSklep.pl, MacLife, Lifeproof, Mophie, UAG oraz Fitbit.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE!

Tymczasem, w oczekiwaniu na nowego iPhone’a, polecamy najnowsze wydanie iMaga. Znajdziecie w nim wrześniowy temat na czasie – powrót do szkoły. MusicCast – świetny system multiroom od Yamahy. Dużo ciekawych akcesoriów. Wojtek tym razem opisuje iPada pod kątem rysowania, a Tomek swoje TOP5 miejsc w Londynie.

Zapraszamy!

Plik PDF – 83,3MB (192 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK