iMagazine

Czas na kino (60) – 2015/09/04

04/09/2015, 16:41 · · · 0

Witajcie po wakacjach! Część z Was pewnie poszła do szkoły, cześć czeka na rozpoczęcie roku akademickiego, a jeszcze inni siedzą w pracy i odliczają czas do kolejnego urlopu (ja jadę za tydzień). Myślę, że pójście do kina będzie idealnym spędzeniem czasu poza pracą i domem. Na co się wybrać? Już piszę.

W nowym zwierciadle: Wakacje

Remake i jednocześnie sequel klasycznej już komedii z Chavy Chasem. Rusty Griswold jest już dorosły i ma własną rodzinę. Chcę ja teraz zabrać, tak jak lata temu jego ojciec, do wyprawę do parku rozrywki Walley World.
Osobiście nie lubię takiego rozgrzebywania klasyków, ale zapewne zobaczę z czystej ciekawości. Kto wie, może będzie dobre?

Straight Outta Compton

Film opowiadający o powstaniu słynnej grupy N.W.A, w której skład wchodzili m.in. Dr, Dre, Ice Cube oraz Easy-E – postaci, których miłośnikom rapu nie trzeba przedstawiać. Tytuł „Straight Outta Campton” nawiązuje do tytułu pierwszego albumu grupy. Dla fanów tej muzyki to pozycja obowiązkowa.

Transporter: Nowa moc

Kolejna odsłona filmu „Transporter”. Serii, która z Jasona Stathama uczyniła gwiazdę kina akcji. Tym razem jednak nie występuje on w filmie. Szkoda. Ja jakoś sobie tego tytułu bez jego udziału nie wyobrażam, ale może nie będzie tak źle. Podejdę z dystansem i zobaczę.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o