iMagazine

Czas na kino (61) – 2015/09/11

11/09/2015, 17:00 · · · 0

W momencie, w którym to czytacie ja będę już zbliżał się do lądowania na urlopie. Jednak trochę żałuję, że nie będę mógł pójść do kina i nowe premiery zobaczę za tydzień – co ja poradzę na to, że w sali kinowej odpoczywam najbardziej?

Do utraty sił

Historia boksera, który miał wszystko i wszystko stracił. Teraz próbuje powrócić na szczyt, co oczywiście nie jest proste. Wydaje się, że jest to historia jakich znamy wiele i pewnie tak jest. Jednak mnie ten film interesuje niesamowicie ze względy na nazwiska jakie są z nim związane. Za reżyserię odpowiada Antoine Fuqua, który dał nam takie filmy jak „Dzień próby”, „Łzy słońca”, czy w ubiegłym roku „Bez litości”. W rolach głównych wystąpili Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams oraz Forest Whitaker.

Nigdy nie jest za późno

Meryl Streep już niejednokrotnie udowodniła, że jest Królową Hollywood. Tym razem wciela się ona w podstarzałą gwiazdę rocka, która stara się na nowo nawiązać więź ze swoją córką, którą zaniedbywała przez swoją karierę. Za scenariusz do filmu odpowiada Diablo Cody – autorka świetnego „Juno”.

Karbala

Potyczka w Karbali, to jedna z największych w jakich brali udział polscy żołnierze stacjonujący w Iraku. Wraz z bułgarskimi żołnierzami bronili oni ratusza, którzy próbowali zdobyć miejski ratusz.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK