iMagazine

iOS 9 zainstalowany na ponad 50% urządzeń

22/09/2015, 14:54 · · · 0

16 września Apple udostępniło możliwość instalowania iOS 9. Według Phila Schillera dotychczas 50% użytkowników iUrządzeń skorzystało z tej opcji. Nazwał to najszybszą adaptacją nowego systemu w historii Apple.

Tą informacją szef marketingu Apple podzielił się wczoraj w notce prasowej. Przypomina tam również o nadchodzącej premierze iPhone’a 6s i zdradza rąbka tajemnicy – telefony nie będą dostępne dla klientów bez rezerwacji w Chinach, Hong Kongu, Japonii i stanach USA, w których nie ma podatku sprzedażowego.

Mixpanel również podzielił się danymi na temat adaptacji iOS 9. Według serwisu najnowszy system znajdziemy na ponad 39% kompatybilnych urządzeń. To ciągle wyższy wynik, niż w przypadku iOS 8 (31,75%), jednak według danych Mixpanelu iOS 7 po pierwszych sześciu dniach przyciągnął więcej użytkowników (58,52%). Różnica w tym, że zarówno w przypadków iOS 7, jak i 8 po dwóch dniach od premiery systemów w sprzedaży były dostępne nowe iPhone’y, które domyślnie miały instalowaną nową wersję iOS.

Warto zauważyć, że żadna iteracja iOS nigdy nie była dostępna na aż tylu urządzeniach. W tym momencie „dziewiątkę” można instalować na sześciu iPhone’ach, dziewięciu iPadach i dwóch iPodach touch.

Czy Twoje iUrządzenia działają pod kontrolą iOS 9?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródłoApple


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK