iMagazine

Czas na kino (62) – 2015/09/25

25/09/2015, 17:00 · · · 0

W rozpoczynający się właśnie weekend można się wybrać do niektórych kin w Polsce na przedpremierowe pokazy „Marsjanina” Ridleya Scotta, lecz ja Wam polecam inny film, który już widziałem i dziś nawet zobaczę go drugi raz.

Sicario

Film opowiada o grupie ludzi, która walczy z meksykańskim kartelem narkotykowym. W jej skład wchodzą Benicio Del Toro, Josh Brolin i Emily Blunt. Film jest mrocznym thrillerem, który nieustannie trzyma w napięciu i z każdą minutą pochłania nas coraz bardziej. Kiedy już myślimy, że wiemy jak potoczy się ta historia, reżyser wyprowadza nas z błędu.
Za film odpowiedzialny jest Denis Villeneuve i stał się on właśnie twórcą, o którym z każdym filmem będzie coraz głośniej. Zachęcam do wizyty w kinie, a także do lektury nadchodzącego numeru iMagazine – tam będziecie mogli przeczytać pełną recenzję „Sicario”.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o