iMagazine

Czas na kino (62) – 2015/09/25

25/09/2015, 17:00 · · · 0

W rozpoczynający się właśnie weekend można się wybrać do niektórych kin w Polsce na przedpremierowe pokazy „Marsjanina” Ridleya Scotta, lecz ja Wam polecam inny film, który już widziałem i dziś nawet zobaczę go drugi raz.

Sicario

Film opowiada o grupie ludzi, która walczy z meksykańskim kartelem narkotykowym. W jej skład wchodzą Benicio Del Toro, Josh Brolin i Emily Blunt. Film jest mrocznym thrillerem, który nieustannie trzyma w napięciu i z każdą minutą pochłania nas coraz bardziej. Kiedy już myślimy, że wiemy jak potoczy się ta historia, reżyser wyprowadza nas z błędu.
Za film odpowiedzialny jest Denis Villeneuve i stał się on właśnie twórcą, o którym z każdym filmem będzie coraz głośniej. Zachęcam do wizyty w kinie, a także do lektury nadchodzącego numeru iMagazine – tam będziecie mogli przeczytać pełną recenzję „Sicario”.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK