iMagazine 10/2015 – Pięć lat iMagazine!

02/10/2015, 02:05 · · · 18

Oddajemy w Wasze ręce urodzinowe wydanie iMagazine. Mamy to szczęście, że nasze  urodziny zawsze zbiegają się z najciekawszymi nowościami, jakie prezentuje Apple. Nie inaczej jest w tym roku – specjalnie na nasz piąty jubileusz Apple przygotowało nowe iPhone’y 6SiPady Pro!

Tak, iMagazine kończy pięć lat. To szmat czasu. Pierwszy numer ukazał się 5 października 2010 roku. Nie był to pierwszy magazyn, który wydaliśmy, bo wcześniej, przez ponad dwa i pół roku dostarczaliśmy do Waszych rąk Moje Jabłuszko. Zmiana nazwy, zaproszenie do współpracy nowych redaktorów, rozszerzenie tematyki i skoncentrowanie się na rozwiązaniach mobilnych były, mogę powiedzieć z perspektywy czasu, strzałem w dziesiątkę.

Udało nam się stworzyć wspaniały zespół ludzi, którzy są pełni pasji i chcą tworzyć magazyn inny niż wszystkie. Cieszy mnie to, co udało nam się osiągnąć z iMagazine.

Jesteśmy jednym z największych magazynów na iPady w Polsce, z ponad 62 tysiącami zainstalowanych aplikacji na urządzeniach z iOS. Jesteśmy wzorem i inspiracją dla innych. Przez WWW czyta nas ponad 130 tysięcy ludzi. Organizujemy niezapomniane imprezy – iChwile. Mógłbym wymieniać jeszcze długo to, co zrobiliśmy i co robimy, ale zapewniam Was, że nie patrzymy tylko wstecz. Mamy jeszcze dużo pomysłów i planów, które będziemy w najbliższym czasie konsekwentnie realizować, dopingowani przez Was i dla Was.

iMagazine to wielka część mojego życia. Byłem związany przez lata z korporacjami, prowadziłem restaurację, ale dopiero wydając iMaga, czuję się spełniony. Pracuję z przyjaciółmi, poznaję wielu ciekawych ludzi i obcuję z najnowszą technologią, wzornictwem, sztuką. Wszystko to daje mi niesamowitego kopa i motywację do działania, której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Dziękuję wszystkim, każdemu z osobna – zarówno redaktorom, jak i Wam –  czytelnikom, za to, że jesteście z nami. Dziękuję przede wszystkim Kindze, Norbertowi i Wojtkowi – to dzięki Wam iMag jest taki, jaki jest.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.


 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.18

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada