iMagazine

OS X 10.11.2 beta 5 – co nowego?

01/12/2015, 13:22 · · · 0

Wczoraj pojawiła się kolejna, już piąta beta, OS X 10.11.2, dostępna dla developerów oraz uczestników publicznej bety.

Co nowego?

Poszczególne zmiany w becie 5, podobnie jak przy poprzednich czterech, nie są wyodrębione. Tak jak wspominałem przy okazji bety 4, Apple prosi testerów o sprawdzanie takich rzeczy jak łączność przez Wi-Fi, wyświetlanie grafiki oraz systemowe aplikacje jak Mail, Zdjęcia, Spotlight, Kalendarz czy Notatki. Możemy zatem zakładać, że nowości to przede wszystkim poprawki błędów i próby rozwiązanie problemów, na które narzekają użytkownicy.

Ciekawostką jest fakt, że u siebie nie doświadczyłem żadnych znaczących błędów, ale znam wielu, którzy je mają. Odpukałem w niemalowane.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK