iMagazine

iMagazine 12/2015 – Święta z iMagazine

04/12/2015, 15:54 · · · 21

Już za chwilę święta. Już za chwilę będziemy rodzinnie spędzać czas przy wigilijnym stole. Chwilę potem nastąpi moment, na który wszyscy od dziecka czekają – rozpakowywanie prezentów. Nie ma się co wstydzić, że nadal na to czekacie. To normalne. Dziecko jest w każdym z nas.

Czy byliście przewidujący i napisaliście listy do św. Mikołaja, aby niespodzianka była tym, na co wyczekujecie? Chyba że nie wiecie jeszcze, czego byście chcieli. Może zastanawiacie się też, co kupić bliskim? My wam pomożemy. W najnowszym numerze iMaga, już tradycyjnie, prezentujemy nasz poradnik zakupowy. Jak już będziecie zmęczeni podejmowaniem trudnych decyzji prezentowych, usiądźcie wygodnie i poczytajcie resztę naszego magazynu, w którym, jak zwykle, znajdziecie wiele wartościowych treści.

Korzystając z okazji, chciałbym złożyć Wam życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne. Odpoczywajcie, spędzajcie najbliższy czas w gronie rodziny i przyjaciół, ładujcie baterie na Nowy Rok i bądźcie z nami!

Wszystkiego najlepszego!

Plik PDF – 134,9MB (233 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

21

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.