iMagazine

Ręczne przeładowanie App Store

04/01/2016, 22:17 · · · 0

Głównym miejscem, skąd kupujemy i pobieramy nowe aplikacje jest zdecydowanie App Store, a przynajmniej jeśli chodzi o iOS. Może się jednak wydarzyć, że sklep z aplikacjami się przytnie albo będzie się długo ładował.

W takim przypadku możemy skorzystać z bardzo prostego triku, który wymusi przeładowanie całego sklepu. Jak wiecie, u dołu aplikacji App Store znajdują się zakładki – Polecane, Najlepsze itd. Aby ręcznie przeładować sklep wystarczy, że tapniemy około dziesięciu razy na którąś ze wspomnianych zakładek. Zobaczymy, że na moment zniknie nam zawartość sklepu, by po chwili być wczytana na nowo.

Jeśli zaś chodzi o App Store na Macu, to tam sprawa jest prostsza. Podobnie jak to jest w przeglądarkach internetowych, również w MAS ręczne przeładowanie odbywa się za pomocą skrótu klawiszowego Cmd ⌘ + R.

Źródło 1, 2


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK