iMagazine

Czas na kino (79) – 2016/02/19

19/02/2016, 15:14 · · · 5

Jak tak patrzę za okno i widzę ten wstrętny deszcz, to jedyne o czym myślę, to dzisiejsze wyjście do kina. Idę na jeden z poniższych filmów i myślę, że praktycznie każdy z nich jest wart rozważenia. To co? Kino wieczorem?

Brooklyn

Opowieść o młodej irlandzkiej imigrantce przyjeżdżającej do Nowego Jorku w latach pięćdziesiątych XX wieku. Film nominowany do Oscara w trzech kategoriach: za najlepszy film, scenariusz adaptowany i najlepszej aktorki pierwszoplanowej dla Saoirse Ronan.

Ave, Cezar!

Najnowszy film braci Coen w, jak zwykle, gwiazdorskiej obsadzie. George Clooney, Scarlett Johansson, Josh Brolin czy Ralph Fiennes – to tylko niektóre nazwiska, które zobaczymy na ekranie. Historia o tym, jak największa gwiazda studia filmowego zostaje uprowadzona, a szef studia musi się z całą tą sytuacją uporać. Uwielbiam filmy braci Coen i ten jest przeze mnie bardzo wyczekiwany. To właśnie na niego się dziś wybieram do kina.

Zwierzogród

Kto lubi animacje Disneya? Ja! Dlatego ten film będzie następny w kolejce, jeśli chodzi o wyjście do kina. Disney jest w formie w ostatnich latach jeśli chodzi o filmy, więc nie boję się o to, co zobaczę na ekranie. A podobno warto, bo jest to nie tylko pięknie wyglądający film, ale również mądry i zabawny. Czyli to, za co się Disneya kocha.

Na granicy

Andrzej Chyra, Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski – to nazwiska, które niemal zawsze zaciągną ludzi na salę kinową. Tym razem występują oni w thrillerze, co już jest bardzo ciekawe, gdyż reprezentantów tego gatunku w kraju nad Wisłą jest bardzo mało. Miałem już okazję film zobaczyć i pomimo tego, że ma on sporo wad, to dla samego Dorocińskiego, który jest tu znakomity, warto zobaczyć.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK