iMagazine

Czas na kino (80) – 2016/02/26

26/02/2016, 17:29 · · · 3

Za dwa dni najważniejszy dzień w roku, czyli gala oscarowa. Te prestiżowe Nagrody Akademii Filmowej zostaną wręczone już po raz 88., a ja zarwę nockę by kolejny raz obejrzeć tę ceremonię na żywo – robię to od 1997 roku.

Pokój

Jeśli nagrody trafiałyby to filmów, które najbardziej działają na nasze emocje i mogą zapewnić nam największy „emocjonalny rollercoster”, to właśnie „Pokój” powinien zgarnąć w tym roku wszystko. Przepiękny ale i momentami przerażający. Niesamowite aktorstwo, które, zwłaszcza w przypadku 9-letniego aktora, zapisze się na kartach historii kina. Nie powinniście w ten weekend iść na nic innego. Ale jeśli już…

Lobster

To możecie wybrać ten film. Nie gwarantuję, że Wam się spodoba, ale na pewno jest to pozycja ciekawa i warta tego, by wziąć ją pod uwagę. Reżyser Yorgos Lanthimos funduje nam tu dość ciekawą i w sumie straszną, wizję przyszłości i tego w jakim kierunku może zmierzać ludzkość. Colin Farrell, Rachel Weisz, Léa Seydoux czy Ben Whishaw – to nazwiska, które mogą Was dodatkowo przekonać do seansu. Jednak w pierwszej kolejności „Pokój”.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK