iMagazine

iMagazine 4/2016 – nowy iPhone SE i iPad Pro

01/04/2016, 12:39 · · · 19

Nastała wiosna. Czas się ruszać. Warto być aktywnym, bo i zdrowie lepsze i ludzie jakoś inaczej na ciebie patrzą. Chyba większość z nas co roku mówi sobie, że mamy akurat trzy miesiące do wakacji, zatem zrobimy wszystko, aby dobrze wyglądać na plaży. Jak to się jednak kończy, wie większość z nas. W tym roku może będzie inaczej? Warto zastanowić się nad najnowszym Fitbitem Blaze, który wydatnie może nam pomóc w osiągnięciu celu. A sparowany z najnowszym iPhonem SE – małym, 4-calowym iPhone’em, którego już gdzieś kiedyś widzieliśmy – takim, że nie będzie przeszkadzać rozmiarem podczas treningów? To brzmi jak plan. Zatem do dzieła. Ruszajmy się!

Kwietniowy numer to też dużo innych atrakcji – nowości Apple, relacja z iChwili oraz targów zegarków w Bazylei, nowy Bluesound i Heos, ciekawe podróże, świetne felietony…

Zatem rezerwujcie czas – lektura kwietniowego iMaga przed Wami!

Zapraszamy.

Plik PDF – 127,2MB (259 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK