iMagazine

Czas na kino (84) – 2016/04/08

08/04/2016, 12:38 · · · 0

Mamy już połowę kwietnia i wiosna powoli wchodzi z butami w nasze życie. Mnie to niezmiernie cieszy, bo jest to moja ulubiona pora roku — uwielbiam obserwować jak cała natura budzi się z tego zimowego snu. Ale lubię też chodzić do kina i planuję się w najbliższych dniach wybrać na przynajmniej jeden film.

Łowca i Królowa Lodu

„Królewna Śnieżka i Łowca” był znakomicie zrealizowanym filmem pod kątem wizualnym. Do kin wchodzi właśnie jego kontynuacja, która zapowiada się jeszcze lepiej. Zobaczymy tu wszystko to, co mogło nam się spodobać w poprzednim filmie, ale bez Kristen Stewart, która to była jego największym minusem. Powraca Charlize Theron, a dodatkowo zobaczymy Jessicę Chastain i Emily Blunt. Tyle piękna w jednym filmie!

Hardcore Henry

Obejrzyjcie zwiastun i zobaczcie jak to jest nakręcone. Zrozumiecie, dlaczego chciałbym zobaczyć ten film.

Królowa pustyni

Najnowszy film Wernera Herzoga z Nicole Kidman w roli głównej. Opowieść o Gertrude Bell i jej działaniach na Bliskim Wschodzie pod koniec XIX wieku w imieniu Imperium Brytyjskiego.

Bulwar

Chyba ostatni film z udzialem Robina Williamsa, jaki możemy zobaczyć. To był chyba jeden z tych aktorów, który sprawił, że zakochałem się w kinie. Chociażby dlatego pójdę ten film obejrzeć, by po raz kolejny podziwiać Williamsa na ekranie.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o