iMagazine

iMagazine 6/2016 – Czerwiec

01/06/2016, 01:13 · · · 22

Czerwiec. Wreszcie. Wszystko się u nas normuje. Maj był dla nas miesiącem szczególnym, o czym pisałem we wstępniaku do poprzedniego numeru. Dużo się działo i cały czas się dzieje, ale powoli zaczynamy wychodzić na prostą. Sporo projektów się zaczyna, wiele jest w fazie w przygotowania. W szczególności dumny jestem z naszego tygodnika – iMag Weekly. iMag Weekly to treści uzupełniające iMagazine, takie, jakich nie znajdziecie w magazynie i na www, ale uważamy, że są ciekawe. W iMag Weekly pojawiły się nowe osoby, które uzupełniły skład naszej redakcji, piszące o rzeczach, o których do tej pory nie czytaliście na łamach iMagazine. iMag Weekly to też zupełnie nowa forma dystrybucji – wyłącznie przez www, tylko dla zarejestrowanych czytelników i z płatnym dostępem. Zdecydowaliśmy się na taką formę z kilku powodów, część z Was nie chciała reklam w ekskluzywnych treściach, a część z Was chciała nas w jakiejś formie wesprzeć.

iMagazine pozostaje w niezmienionej formie – darmowy miesięcznik, który konsekwentnie od 66 miesięcy jest publikowany zawsze ostatniego dnia miesiąca, dostarczający Wam najświeższe informacje na temat firmy Apple, testy najnowszego sprzętu oraz ogólnie pojętego „digital lifestyle”.

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym badaniu czytelnictwa, które prowadziliśmy przez cały maj. Bardzo nam pomogliście. Dzięki Wam wiemy jak rozwijać iMaga i możemy lepiej prezentować nasz magazyn naszym partnerom, dzięki którym możecie go czytać całkowicie za darmo. Czerwcowy numer to dwa bardzo ciekawe wywiady, jak zwykle świetne felietony, podróże, Alfred 3, sprzęt audio, genialne filmy…jak zwykle dużo dobra.

Zapraszamy!

Plik PDF – 106MB (194 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

22

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.