iMagazine

Czas na kino (90) – 2016/06/02

03/06/2016, 10:15 · · · 0

Nie wiem jakie macie plany na weekend. Ja wyjeżdżam, bo muszę nieco odpocząć od miasta, pędu i internetu. Tak, telefon i tablet lądują w szufladzie, a ja będę się rozkoszował słońcem, trawą i oczywiście grillem. Ale na poranny trening też pójdę, żeby później spalić. A Wy? Może do kina?

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia

Sam nie wiem czy o tym filmie powinienem wspominać czy nie. Będąc małym dzieciakiem uwielbiałem TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtles); miałem zabawki, oglądałem serial animowany czy też filmy kinowe — tak, była trylogia w latach dziewięćdziesiątych), a nawet miałem kilka komiksów. Jak kilka lat temu zrobili nowy film, to chciałem go zobaczyć. Obejrzałem i już chyba nie chcę oglądać drugiej części. To było bardzo złe i nie wiem czy poziom kontynuacji jest lepszy. Oby.

Kochaj

Ach te polskie komedie o relacjach damsko-męskich. Co nowa, to jakoś bardziej się o nią boję. Tym razem nie jest inaczej i ja chyba do kina na to nie pójdę, ale na pewno znajdą się sympatycy takiego kina. Plusem, choć raczej głównie dla panów, jest plejada pięknych polskich aktorek.

Dzień Bastylii

Idris Elba i Richard Madden („Gra o tron”) we francuskim kinie akcji. Ze zwiastuna wynika, że może być ciekawie. Poza tym, Elba, to dla mnie wystarczająca rekomendacja.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK