iMagazine

Czas na kino (91) – 2016/06/10

10/06/2016, 14:18 · · · 0

Czerwiec nie zaczął się zbyt ciekawie jeśli chodzi o kino. Kolejny weekend i nie wchodzi na ekrany nic ciekawego, a przynajmniej nic, co byłoby naprawdę wartego polecenia i na co ja bym jakoś szczególnie czekał. Jednak, Was może coś zainteresować.

Warcraft: Początek

Każdy gracz zapewne zna dobrze pozycję o tytule „Warcraft”. Na ekrany wchodzi właśnie adaptacja gry. Wielki rozmach, wielkie widowisko i chyba jak na razie wielkie rozczarowanie — przynajmniej na zachodzie. Krytycy wypowiadają się o filmie bardzo źle, jednak widzowie przyjmują go trochę bardziej optymistycznie. To jak to w końcu jest? Jeśli jesteście ciekawi, to sprawdźcie. Ja się trochę boję, że będą to dwie godziny CGI, w dodatku słabego.

Zanim się pojawiłeś

Melodramat z Emilią Clarke („Gra o tron”, „Terminator: Genisys”) w roli głównej. Opowieść o kobiecie, która zakochuje się w sparaliżowanym mężczyźnie, którym się opiekuje. Osobiście chyba poczekam i obejrzę film w domu za jakiś czas, ale podobno film, który jest ekranizacją książki, nie wypada źle, więc może będziecie mieli ochotę się wybrać.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK