iMagazine

Czas na kino (91) – 2016/06/10

10/06/2016, 14:18 · · · 0

Czerwiec nie zaczął się zbyt ciekawie jeśli chodzi o kino. Kolejny weekend i nie wchodzi na ekrany nic ciekawego, a przynajmniej nic, co byłoby naprawdę wartego polecenia i na co ja bym jakoś szczególnie czekał. Jednak, Was może coś zainteresować.

Warcraft: Początek

Każdy gracz zapewne zna dobrze pozycję o tytule „Warcraft”. Na ekrany wchodzi właśnie adaptacja gry. Wielki rozmach, wielkie widowisko i chyba jak na razie wielkie rozczarowanie — przynajmniej na zachodzie. Krytycy wypowiadają się o filmie bardzo źle, jednak widzowie przyjmują go trochę bardziej optymistycznie. To jak to w końcu jest? Jeśli jesteście ciekawi, to sprawdźcie. Ja się trochę boję, że będą to dwie godziny CGI, w dodatku słabego.

Zanim się pojawiłeś

Melodramat z Emilią Clarke („Gra o tron”, „Terminator: Genisys”) w roli głównej. Opowieść o kobiecie, która zakochuje się w sparaliżowanym mężczyźnie, którym się opiekuje. Osobiście chyba poczekam i obejrzę film w domu za jakiś czas, ale podobno film, który jest ekranizacją książki, nie wypada źle, więc może będziecie mieli ochotę się wybrać.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz