iMagazine

iMag Weekly 6 już na Was czeka

10/06/2016, 10:32 · · · 0

Jeszcze wczoraj w 260. odcinku Nadgryzionych rozmawialiśmy z Norbertem o iMag Weekly, a już mamy dla Was 6. wydanie. Zapraszamy do odsłuchania odcinka, jeśli chcecie poznać kilka szczegółów, o których być może nie wiecie. I oczywiście do przeczytania tego wydania – ponownie dłuższego niż pozostałe.

W dzisiejszym numerze rozpoczynamy od finału tryptyku Jacka Łupiny, ale nie bójcie się – to nie koniec jego artykułów na temat historii i historycznych maców, ponieważ Wasze głosy krzyczące „chcę więcej takich treści!” go motywują do prezentowania kolejnych materiałów. Anna Gabryś kontynuuje temat smartkultury, tym razem poruszając temat nagłośnienia – ból niestety mi znany. Maciek Skrzypczak z kolei broni się – nie chce być fanbojem, chociaż wszyscy skrycie i tak wiemy, że nim jest. Pisze też o ciekawej grze w związku z tym, że dzisiaj rozpoczyna się pewne wydarzenie, w którym bierze udział 22 zawodników, piłka i dwie bramki – może o tym słyszeliście? Zapraszam również do felietonu na temat supersamochodów autorstwa Michała Zielińskiego, na temat ciut mniej „super” samochodu spod ręki Pawła Okopienia (u niego za to pojawia się piękna dziewczyna!) oraz do dalszego ciągu moich wypocin na temat setupów. Angelika Borucka i Krzysiek Stambuła będą natomiast próbowali Was zmotywować – do pracy, marzeń i dostrzegania pozytywnych stron internetu i życia. Nie mogło oczywiście zabraknąć „historii za zdjęciem” Tomka Szykulskiego. Wraca też Norbert z kolejnym tematem na temat zdrowia i sportu. Nowością tygodnia jest seria Krzyśka Kołacza – „Weekly Chill”. Ja się zaś bawiłem BitTorrent Sync, o którym wspominałem kilka wydań temu i o którym napisałem parę słów. Na deser zostawiłem Wam moją subiektywną recenzję najlepszego serialu, jaki w życiu widziałem, przy którym „Gra o Tron” wygląda jak zabawka dla niemowlaka.

Dziękujemy wszystkim za głosy pod artykułami – bardzo tym motywujecie autorów i nadajecie nam kierunek. Liczymy na jeszcze więcej!

Dołącz do iMag Weekly

lub przejdź bezpośrednio do

iMag Weekly – Wydanie 6

 


Co o nas mówią?

„Mistrzostwo! Uwielbiam czytać artykuły, które pisane
są przez ludzi z pasją. Tu wszystkie takie są.”
Wojtek Czerny

„Świetny tygodnik. Trzymajcie tę konwencję. Mniej sprzętowo, więcej użytkowo.”
MarbiCo

„Po 2 tygodniach w strefie Edge powróciłem do strefy mobilności. A tu taka niespodzianka @iMagWeekly. Pobieram i konsumuje. Mniam…”
Mchmieloo


FAQ

Czy mogę najpierw zobaczyć, za co płacę?

Tak, oczywiście! Pierwsze wydanie iMag Weekly jest dostępne za darmo, a spis treści każdego wydania jest dostępny – wystarczy wejść do dowolnego wydania. Udostępniliśmy też specjalnie wydanie darmowe tutaj.

Jak uzyskać dostęp do archiwum iMag Weekly?

Aby uzyskać dostęp do archiwum, należy:

Ile kosztuje dostęp?

Możesz wykupić „dożywotni” dostęp1 za 60 PLN.

Do których wydań otrzymam dostęp po wykupieniu dostępu?

Po wykupieniu dostępu otrzymasz możliwość czytania wszystkich archiwalnych numerów oraz tych, które pojawią się do dnia 27/01/2017.

Wykupiłem dostęp. Jak mogą zacząć czytać iMag Weekly?

Zaloguj się na swoje konto (ikona ludzika w menu), a następnie wejdź na spis wydań iMag Weekly, żeby zacząć czytać.

W jakiej formie mogę pobrać iMag Weekly?

iMag Weekly możesz czytać na naszej stronie za pomocą przeglądarki internetowej. Projekt powstał z założenia jako projekt webowy, a więc jest dostępny w każdej chwili na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową, niezależnie od platformy. W tej chwili nie udostępniamy magazynu w aplikacji, ani wersji PDF i nie przewidujemy tego w najbliższej przyszłości.

Czy mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś uwagi lub pomysły?

Tak. Zapraszamy do kontaktu mailem na adres weekly@imagazine.pl, na Twitterze @iMagWeekly lub na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Czy wystarczy raz wykupić dostęp?

Tak.

Gdzie mogę zresetować swoje hasło?

Wystarczy udać się na tę stronę, lub kliknąć w ikonkę ludzika w naszym menu.

Dołącz do iMag Weekly

  1. Będzie działał tak długo, dopóki będzie istniał iMagazine – wierzymy, że bardzo długo.
0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.