iMagazine

Z mytaxi na Wspólne Oglądanie WWDC 2016

13/06/2016, 14:15 · · · 0

Po raz kolejny, partnerem naszej imprezy w Chwili jest mytaxi!

Dzięki mytaxi będziecie mogli dojechać na iChwilę i wrócić z niej! UWAGA! 200 pierwszych uczestników imprezy (!) dostanie od nas 25 złotych na dojazd właśnie za pomocą mytaxi.

Wystarczy że:

  1. Jeśli nie masz konta to zarejestruj się w mytaxi i zweryfikuj numer telefonu. Jeśli masz, to przejdź od razu do punktu 3.
  2. Dodasz kartę Visa, Mastercard lub konto PayPal.
  3. Wprowadzisz kod…

SIRIGO

  1. Zamówisz kurs z funkcją „Płać przez Aplikację”.

Poniżej znajdziecie linki do pobrania aplikacji:

Drugi kod, ten na powrót, również na 25 złotych, podamy Wam w trakcie naszej imprezy, podczas konkursów po wspólnym oglądaniu streamu z Apple.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK