iMagazine

Czas na kino (92) – 2016/06/17

17/06/2016, 13:00 · · · 0

Dobre animacje to, w tym momencie, chyba mój ulubiony gatunek filmowy, na który z przyjemnością wybieram się do kina. Tym razem znów będę miał taką okazję.

Gdzie jest Dory

Jest to sequel świetnej animacji z roku 2003 — „Gdzie jest Nemo?”. Kolejny raz za produkcję odpowiada studio Pixar. Wszystko dzieje się w podwodnym świecie ryb i innych morskich zwierząt. W pierwszym filmie mieliśmy okazję poznać historię Marlina i jego syna Nemo, którego to główny bohater musiał odszukać. Pomagała mu przy tym pewna rybka, która miała dość słabą pamięć krótkotrwałą, imieniem Dory. To właśnie ona jest główną bohaterką nowego filmu. Osobiście nie jestem fanem robienia kontynuacji po tak długim czasie od poprzedniej części, ale to Pixar. To nie może się nie udać.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK