iMagazine

Czas na kino (93) – 2016/06/24

24/06/2016, 11:00 · · · 0

Czasy w kinie są teraz taki, że najlepiej sprzedają się kontynuację i nie długo będzie tak, że powstaną kolejne lub nowe części wszystkich filmów, jakie zostały kiedykolwiek wyprodukowane. Niestety. Czasami jednak czekam na nową odsłonę. Tak jest i tym razem.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

20 lat minęło, jak jeden dzień… Tak, dokładnie 20 lat temu miała miejsce premiera „Dnia Niepodległości”, głośnego filmu Rolanda Emmericha. Opowiadał on o inwazji kosmitów, którą ledwo, bo ledwo, ale udało nam się odeprzeć. Niestety, przez tyle lat od tych wydarzeń, dawni najeźdźcy nie próżnowali i na swojej planecie skrupulatnie przygotowywali się do ponownego ataku. Tak mniej więcej przedstawia się fabuła kolejnej części tego hitu sprzed lat. Wiem, że będzie to film niezwykle głupi, ale będzie to esencja guilty pleasure i nie mogę się go doczekać. Szkoda tylko, że nie pojawi się Will Smith. Zwiastun zapowiada istną destrukcję wszystkiego!

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o