iMagazine

iMagazine 7/2016 – WWDC 2016

01/07/2016, 17:25 · · · 22

Czerwiec był pracowitym miesiącem dla wszystkich fanów Apple, ale także i dla nas. Nasz nowy projekt, iMag Weekly, rozwija się prężnie, ale nade wszystko wystartowała najważniejsza konferencja programistyczna Apple – WWDC.

To na niej są prezentowane trendy i pomysły, które zostaną wprowadzone w życie za dwa, trzy miesiące, w finalnych wersjach nowych systemów operacyjnych. Ekosystem Apple rozrósł się już do czterech systemów – iOS, watchOS, tvOS oraz nowego/starego – macOS. Zmiana nazwy z OS X usystematyzowała nazewnictwo całego szeregu. To, co zobaczyliśmy na prezentacji Apple, napawa mnie optymizmem. Jest jeszcze ładniej, wygodniej, bardziej produktywnie. Ale nie oszukujmy się, nowości nie stanową rewolucji, tylko bardzo solidną ewolucję. Część złośliwców pewnie mogłoby powiedzieć, że przecież te „nowości” powinny były być wprowadzone już na początku/w poprzednich wersjach albo „już je gdzieś widziano”. Nie zmienia to faktu, że będą dostępne i to już niedługo. O tym wszystkim będziecie mogli przeczytać w bieżącym numerze.

Poza WWDC znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych i inspirujących treści, idealnych na rozpoczynające się właśnie wakacje.

Zapraszam do lipcowego iMagazine.

Plik PDF – 110,3MB (226 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

22

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.