iMagazine

iMagazine 7/2016 – WWDC 2016

01/07/2016, 17:25 · · · 22

Czerwiec był pracowitym miesiącem dla wszystkich fanów Apple, ale także i dla nas. Nasz nowy projekt, iMag Weekly, rozwija się prężnie, ale nade wszystko wystartowała najważniejsza konferencja programistyczna Apple – WWDC.

To na niej są prezentowane trendy i pomysły, które zostaną wprowadzone w życie za dwa, trzy miesiące, w finalnych wersjach nowych systemów operacyjnych. Ekosystem Apple rozrósł się już do czterech systemów – iOS, watchOS, tvOS oraz nowego/starego – macOS. Zmiana nazwy z OS X usystematyzowała nazewnictwo całego szeregu. To, co zobaczyliśmy na prezentacji Apple, napawa mnie optymizmem. Jest jeszcze ładniej, wygodniej, bardziej produktywnie. Ale nie oszukujmy się, nowości nie stanową rewolucji, tylko bardzo solidną ewolucję. Część złośliwców pewnie mogłoby powiedzieć, że przecież te „nowości” powinny były być wprowadzone już na początku/w poprzednich wersjach albo „już je gdzieś widziano”. Nie zmienia to faktu, że będą dostępne i to już niedługo. O tym wszystkim będziecie mogli przeczytać w bieżącym numerze.

Poza WWDC znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych i inspirujących treści, idealnych na rozpoczynające się właśnie wakacje.

Zapraszam do lipcowego iMagazine.

Plik PDF – 110,3MB (226 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

22

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


22
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o