iMagazine

Czas na kino (95) – 2016/07/08

08/07/2016, 16:07 · · · 0

Dzisiejsza premiera kinowa, to co dla tych, którzy lubią od czasu do czasu posmakować nieco magii.

Iluzja 2

No dobrze, może nie magii, co iluzji. Pierwsza część tego filmu miała premierę 3 lata temu i bardzo przypadła mi do gustu. Był to film zabawny, „czarujący”, miał ciekawą fabułę, utalentowaną obsadę i był rozrywką w czystej postaci. Ucieszyłem się, kiedy oznajmiono, iż powstanie kolejna część. Właśnie wchodzi ona do naszych kin i jestem bardzo ciekaw czy choć trochę zbliża się ona do poprzednika. Jeśli tak, to czeka mnie naprawdę dobra zabawa. Tego życzę i Wam.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK