iMagazine

Czas na kino (96) – 2016/07/14

15/07/2016, 11:00 · · · 0

Jeśli coś dziwnego zauważycie w swojej okolicy, to do kogo zadzwonicie?

Ghostbusters. Pogromcy duchów

Nowa wersja znanej i lubianej komedii z lat osiemdziesiątych. W oryginale mieliśmy takie gwiazdy jak Dan Aykroyd, Bill Murray, Harold Ramis, Rick Moranis czy Sigourney Weaver. W remake’u występują Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon oraz Leslie Jones. Jest jeszcze Chris Hemsworth. Nie wiem czego się spodziewać. Części obsady nie lubię, nie przepadam za takim sposobem robienia pieniędzy, który jest wtórny i nie wymaga od twórców za wiele inwencji, bo większość mają gotową. Jednak na film się przejdę, by samemu ocenić.

Kamper

Polskie słodko-gorzkie kino. Młodzi aktorzy, historia dwojga ludzi, którzy muszą zrozumieć czy życie chcą spędzić razem czy może osobno. Polskie filmy są z roku na rok coraz lepsze i z wielką chęcią obejrzę tą pozycję. Zwłaszcza, że młodzi twórcy robią filmy ciekawe i dające do myślenia. Wydaje mi się, że tym razem będzie podobnie.

Facet na miarę

Francuska komedia o tym, jak piękna kobieta może zakochać się w przystojnym, ale bardzo niskim mężczyźnie. Po zwiastunach wygląda na to, że może być znakomita rozrywka, na typowym dla Francuzów poziomie. Dla mnie to jednak z tych pozycji, które trzeba w najbliższym czasie zobaczyć.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK