iMagazine

Czas na kino (97) – 2016/07/22

22/07/2016, 16:02 · · · 0

Lato, urlopy i rozmaite ciekawe sposoby na spędzanie wolnego czasu. Czy jednym z nich jest chodzenie do kina? Jeśli tak, to wybierzcie się na jedną z premier tego tygodnia.

Star Trek: W nieznane

Kolejna część nowej serii filmów z uniwersum Star Treka. Tym razem na krześle reżysera nie zasiada J.J. Abrams, a Justin Lin — wyreżyserował między innymi 4 z 7 filmów „Szybcy i wściekli”. Zapowiada się dobre rozrywkowe kino, ze sporą dawką akcji i humoru. Idę na pewno.

Neon Demon

Najnowszy film Nicolasa Windinga Refna, reżysera znanego przede wszystkim z filmu „Drive”. Podobno nie zachwyca pod kątem fabuły, ale wizualnie ociera się o arcydzieło. Czego by nie mówić o filmach Refna, strona audio-wizualna zawsze stała u niego na mistrzowskim poziomie. Nawet jeśli tylko dla niej warto ten film zobaczyć, to na pewno się na niego wybiorę w najbliższych dniach.

Le Mans 3D

Film dokumentalny z którego Norbert Cała niemal na pewno będzie zadowolony. Jeśli podobał Wam się „Senna”, a „Wyścig” znacie na pamięć i często oglądacie wyścigi w telewizji, to ten film również chcecie obejrzeć.

Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK