iMagazine

Czas na kino (98) – 2016/07/29

29/07/2016, 11:00 · · · 0

Od czasu do czasu na ekrany naszych kin wchodzą takie filmy, które koniecznie chcemy zobaczyć jak najszybciej. Pomimo tego, że wyjeżdżam na krótki urlop, to w innym mieście i tak pójdę na „Jasona Bourne’a”.

Jason Bourne

Reżysersko-aktorski duet Greengrass-Damon powraca do cyklu. Panowie zrobili razem dwie najlepsze części serii i po przerwie wracają, by w najepszym możliwym wydaniu przedstawić nam kolejne przygody Jasona Bourne’a. Nie mogę się doczekać, bo uwielbią tę serię (choć ostatnią część najmniej).

Zjednoczone stany miłości

Najnowszy film Tomasza Wasilewskiego, reżysera między innymi „Płynących wieżowców. film zdobył nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie za najlepszy scenariusz. W obsadzie Julia Kamińska, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Łukasz Simlat oraz Andrzej Chyra. Zapowiada się mocne polskie kino na najwyższym poziomie.

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Mnie się już ta seria mocno przejadła, ale wśród Was na pewno znajdą się wielbiciele. Jeśli jednak nie Wy, to Wasze pociechy z miłą chęcią wybiorą się na seans.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o