iMagazine

Nowy układ Smart Keyboard dla iPada Pro

03/08/2016, 10:50 · · · 0

Apple wczoraj wydał Smart Keyboard, przeznaczoną dla iPadów Pro 9,7″ i 12,9″, w nowym układzie.

Smart Keyboard UK English

Nowy układ „angielski międzynarodowy”.

Smart Keyboard dostępny jest w dwóch rozmiarach – mniejszym i mniej wygodnym dla iPada 9,7″ oraz prawie odpowiadającym pełnowymiarowej klawiaturze dla iPada 12,9″ – ale nie było dotychczas wyboru jeśli chodzi o układ klawiszy. To się zmieniło – obok układu „angielski (USA)” można teraz zdecydować się na „angielski (międzynarodowy)”. Ceny się nie zmieniły – kosztują one odpowiednio 699 lub 799 złotych w Apple Online Store.

Smart Keyboard US English

Dotychczasowy „angielski USA”.

Więcej tematów i recenzji Smart Keyboard znajdziecie tutaj, na łamach iMagazine.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK