iMagazine

Apple Music Festival w Londynie w dniach 18-30 września 2016

26/08/2016, 13:06 · Wojtek Pietrusiewicz · · 0

W dniach 18-30 września 2016 roku w Londynie, w klubie The Roundhouse, odbędzie się 10. festiwal Apple Music, wcześniej znany pod nazwą „iTunes Music Festival”.

Apple-Music-Festival-10-02-hero

Na scenie wystąpią między innymi Alicia Keys, Bastille, Britney Spears, Calvin Harris, Chance the Rapper, Elton John, Michael Bublé, OneRepublic, Robbie Williams i The 1975, jak zapowiedziała Julie Adenuga w radiu Beats 1.

W odróżnieniu od poprzednich lat, gdzie wystarczyło mieć iTunes lub Apple TV, Apple Music Festival dostępny będzie tylko dla subskrybentów usługi Apple Music. Więcej informacji na temat festiwalu, wraz z datami wystąpienia poszczególnych artystów, znajdziecie na dedykowanej stronie (w języku polskim!). Osoby mieszkające w UK mogą losować bilety na koncerty poprzez Apple Music lub u wybranych partnerów medialnych.

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, człowiek – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Po moje zdjęcia zapraszam na Instagrama – od macro po tele – a po filmy na YouTube'a – od recenzji po vlogi.

morid1n

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.