iMagazine

Drake w akompaniamencie Taylor Swift reklamuje Apple Music

21/11/2016, 13:58 · · · 0

Apple wypuszcza kolejną w ostatnich dniach reklamę, tym razem promującą usługę Apple Music. Udział w niej bierze raper Drake, słuchający i tańczący do utworu Taylor Swift. W lutym reklama Apple Music prezentowała odwrotną sytuację.

Na YouTube można zobaczyć 60-sekundowy klip, który pojawia się zapewne także w amerykańskich stacjach. Drake podczas treningu uruchamia playlistę „Pop Workout” stworzoną przez zespół Apple Music i zaczyna tańczyć do piosenki „Bad Blood” Taylor Swift. Słychać oczywiście utwór młodej wokalistki.

Album „Views” Drake’a jest pierwszym, który został odtworzony w Apple Music ponad miliard razy. Pojawił się on na wyłączność przez pierwszy tydzień w usłudze Apple. Także 23-minutowy film Drake’a „Please Forgive Me” dostępny jest na wyłączność w Apple Music.

Zapewne to nie koniec reklam Apple na ten rok. W najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć spoty świąteczne.

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.