iMagazine

Drake w akompaniamencie Taylor Swift reklamuje Apple Music

21/11/2016, 13:58 · · · 0

Apple wypuszcza kolejną w ostatnich dniach reklamę, tym razem promującą usługę Apple Music. Udział w niej bierze raper Drake, słuchający i tańczący do utworu Taylor Swift. W lutym reklama Apple Music prezentowała odwrotną sytuację.

Na YouTube można zobaczyć 60-sekundowy klip, który pojawia się zapewne także w amerykańskich stacjach. Drake podczas treningu uruchamia playlistę „Pop Workout” stworzoną przez zespół Apple Music i zaczyna tańczyć do piosenki „Bad Blood” Taylor Swift. Słychać oczywiście utwór młodej wokalistki.

Album „Views” Drake’a jest pierwszym, który został odtworzony w Apple Music ponad miliard razy. Pojawił się on na wyłączność przez pierwszy tydzień w usłudze Apple. Także 23-minutowy film Drake’a „Please Forgive Me” dostępny jest na wyłączność w Apple Music.

Zapewne to nie koniec reklam Apple na ten rok. W najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć spoty świąteczne.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK