iMagazine

Drake w akompaniamencie Taylor Swift reklamuje Apple Music

21/11/2016, 13:58 · Paweł Okopień · · 0

Apple wypuszcza kolejną w ostatnich dniach reklamę, tym razem promującą usługę Apple Music. Udział w niej bierze raper Drake, słuchający i tańczący do utworu Taylor Swift. W lutym reklama Apple Music prezentowała odwrotną sytuację.

Na YouTube można zobaczyć 60-sekundowy klip, który pojawia się zapewne także w amerykańskich stacjach. Drake podczas treningu uruchamia playlistę „Pop Workout” stworzoną przez zespół Apple Music i zaczyna tańczyć do piosenki „Bad Blood” Taylor Swift. Słychać oczywiście utwór młodej wokalistki.

Album „Views” Drake’a jest pierwszym, który został odtworzony w Apple Music ponad miliard razy. Pojawił się on na wyłączność przez pierwszy tydzień w usłudze Apple. Także 23-minutowy film Drake’a „Please Forgive Me” dostępny jest na wyłączność w Apple Music.

Zapewne to nie koniec reklam Apple na ten rok. W najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć spoty świąteczne.

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.