iMagazine

Czas na kino (112) – 2016/11/25

25/11/2016, 14:00 · · · 0

No i prawie mamy grudzień. Święta coraz bliżej, trzeba już kupować prezenty, a jeśli nie spłukaliście się z okazji Black Friday i coś w portfelu zostało, to idźcie do kina w weekend.

Zły Mikołaj 2
(Bad Santa 2)

13 lat po premierze pierwszej części, Billy Bob Thornton powraca jako najgorszy Mikołaj w mieście. Film z 2003 roku, to już niemal klasyka i ciekaw jestem, jak wypada kontynuacja.


Sprzymierzeni
(Allied)

Najnowszy film Roberta Zemeckisa („Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump”). Dramat wojenny z Marion Cotillard i Bradem Pittem w rolach głównych. dodatkowo zobaczycie tu między innymi Jareda Harrisa, który ostatnio był do zobaczenia w serialu Netlixa „The Crown”. Za scenariusz odpowiada Steven Knight, twórca serialu „Peaky Blinders”.


Vaiana: Skrab oceanu
(Moana)

Najnowszy film Disneya. To chyba wystarczy, bo każdy film Disneya zobaczyć trzeba. W oryginalnej wersji językowej głos podkłada między innymi Dwayne Johnson.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o