iMagazine

Dziecięca wersja Romeo i Julii w reklamie Apple

06/12/2016, 11:11 · · · 0

Czas na kolejną reklamę Apple. Tym razem firma promuje aparat, a właściwie kamerę w iPhonie 7. Tłem do promocji smartfonu jest szkolne przedstawienie „Romeo i Julia”. To kolejny emocjonalny spot przed świętami, choć w tym roku Apple nie wykazało się specjalnie.

Romeo i Julia to krótki spot. Na początku dziecięcy bohaterowie są w fantastycznej scenerii, by później przenieść się do szkolnej salki i klasycznego przedświątecznego przedstawienia jakie wystawiane jest w wielu szkołach. Tata dziewczynki grającej Julię nagrywa przedstawienie iPhone’m. Podsumowaniem spotu jest napis „Twoje filmy wyglądają jak filmy na iPhone 7”. Oczywiście chodzi o wysoką jakość nagrań.

Apple w ostatnich miesiącach intensyfikuje swoje działania jeśli chodzi o spoty reklamowe. Widzieliśmy reklamy MacBooka Pro, iPhone’a, czy Apple Music. Pod koniec listopada pojawił się też spot świąteczny „Frankie’s Holiday”. Raklama jest świetnie zrealizowana, ze świątecznym motywem, ale nie porusza specjalnie. W ubiegłych latach spoty Apple były moim zdaniem ciekawsze i mocniejsze.

Co ciekawe hitem tegorocznych reklam świątecznych jest spot Allegro. Spot serwisu z polski rozchodzi się „viralowo” po całym świecie. Wspominają o nim najważniejsze media.

 


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK