iMagazine

Akcesoria samochodowe

16/12/2016, 15:27 · · · 0

Ładowarka samochodowa JCPAL Star Dual

jcpal-star-dual-hero

Dalekie trasy, korzystanie z nawigacji – to potrafi w szybko wyciągnąć energię z najlepszej baterii. Dlatego nieodłącznym dodatkiem naszego samochodu powinna być zdecydowanie ładowarka. JCPAL Star Dual w rozsądnej cenie oferuje dwa wyjścia USB-A o łącznej mocy 3,4 A (czyli jedno urządzenie może być ładowane z natężeniem 2,1 A, a drugie – 1 A). Mała, czarna – na takie akcesorium nietrudno znaleźć miejsce w samochodzie.

Cena: 69 PLN
Gdzie kupić: ZGSklep

Ładowarka samochodowa Innergie PowerCombo Go Pro

innergie-powercombo-go-pro-hero

Kolejna ładowarka samochodowa, a raczej zestaw z kablem USB-A – Lightning. Urządzenie również jest wyposażone w dwa wyjścia USB-A, przy czym każde może ładować z maksymalnym natężeniem 2,1 A niezależnie od liczby podłączonych urządzeń. Załączony kabel ma długość 1 m. Zestaw ma certyfikat MFI (Made For iPhone).

Cena: 149 PLN
Cena specjalna dla czytelników iMagazine: 59 zł (podczas zakupów należy podać kod IMAG2016)
Gdzie kupić: mobidick.pl

Kabel Innergie MagiCable Duo Lightning

innergie-magicable-duo-lightning-hero

Użytkownicy iUrządzeń od Apple potrzebują do ładowania kabla Lightning. Sporo innych urządzeń nadal ładuje się złączem micro-USB (przynajmniej dopóki nie rozpowszechni się USB-C). Zamiast jednak wozić dwa różne kable, można zainwestować w jeden, ale z dwoma łączami, z których skorzystamy w zależności od potrzeby. Kabel MagiCable Duo ma długość 79 cm i ma certyfikat MFI.

Cena: 49 PLN
Gdzie kupić: mobidick.pl

Magnetyczny uchwyt samochodowy od OSO

 

Żeby smartfon nie latał po samochodzie, stosuje się przeróżne uchwyty. Ciekawe rozwiązanie zaproponował uznany producent w tej dziedzinie – firma OSO. Zamiast tradycyjnych uchwytów, nasze urządzenie przyczepia się za pomocą magnesu. Magnetyczną naklejkę montuje się do telefonu lub pod etui. Rozwiązanie to ma jedną zasadniczą zaletę – nie ogranicza rozmiarów kompatybilnych telefonów.

Do wyboru są dwa rodzaje uchwytów:

  • OSO Smart Touch Dash – na deskę rozdzielczą lub szybę,
  • OSO Smart Touch Air – do kratki wentylacyjnej,

Cena: 119 PLN w obu przypadkach
Gdzie kupić: ZGSklep (Dash, Air)

Uchwyt samochodowy – Kenu Airframe+ Premium Leather Black

kenu-airframe-premium-leather-black-hero

Bardzo minimalistyczny, wykończony skórą uchwyt do zamocowania na kratkach wentylacyjnych w samochodzie. Kompatybilny z wieloma typami otworów (poziomymi, pionowymi i kątowymi). Dodatkowo może spełniać funkcję standu.

Cena: 149 PLN
Gdzie kupić: iSpot

Uchwyt zagłówkowy do tabletów – iGrip Universal Headrest Tablet Kit

igrip-universal-headrest-tablet-kit-jpeg-hero

W dalekich podróżach, gdy jedziemy z dziećmi, tablety potrafią być niezastąpione. Wyposażone w bajki mogą zapewnić długie godziny spokoju. Oczywiście nie tylko dzieci lubią oglądać bajki. Uchwyt zagłówkowy pozwala na zamocowanie tabletu w wygodnym miejscu, a dzięki regulacji – na komfortowe ustawienie kąta nachylenia.

Cena: 99,99 PLN
Gdzie kupić: doApple.pl

0

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o