iMagazine

Czas na kino (116) – 2017/01/07

07/01/2017, 14:43 · · · 0

Witajcie w 2017 roku! Na co wybrać się do kina w pierwszy weekend stycznia?

Assassin’s Creed

Ekranizacja gry wideo, dla niektórych osób już kultowej – w tym dla mnie. Film, o którym mówiło się od lat, w końcu został zrealizowany, niestety dotychczasowe recenzje dalekie są od pozytywnych. Podobno nawet doborowa obsada (Michael Fassbender, Marion Cotillard oraz Jeremy Irons) nie uratowała słabego scenariusza. Pomimo opinii, sam mam zamiar wybrać się na film do kina.


Sing

Twórcy „Minionków” powracają z najnowszą animacją, w której będziemy mogli zobaczyć… śpiewające zwierzęta. Film zobaczę dziś i szczerze mówiąc, nie mam żadnych oczekiwań co do niego. Muzyka zapowiada się dobra, mam nadzieję, ze humor również.


Po prostu przyjaźń

Nowa polska komedia z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami, znanymi z dużego i szklanego ekranu. Bardzo bym chciał, by nie okazał się to kolejny film, który dobrze wygląda tylko na zwiastunie. Ważne by było zabawnie i przyjemnie.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK