iMagazine

Furian – nowa architektura eGPU

09/03/2017, 20:24 · · · 0

Nowa architektura wbudowanych procesorów graficznych między innymi dla przyszłych iPhone’ów, (ale nie tylko) została właśnie ogłoszona przez Imagination Technologies.

Jednak, żeby nie było zbytniego entuzjazmu na wstępie zaznaczę, że zobaczymy ją w naszych iPhone’ach najwcześniej na jesieni 2018r.

Do tego czasu możemy cieszyć się jedynie obietnicami Imagination Technologies odnośnie możliwości nowej architektury. Różnice zobrazują Wam poniższe grafiki, które „różowo na fioletowym” pokazują skok technologiczny między poprzednią i właśnie zaprezentowaną generacją.

Przypomnę tylko, że poprzednia generacja „Rogue” powstała w okolicach 2010 roku, czyli dość dawno.

Najważniejsze cechy to oczywiście mniejsze zużycie energii oraz obsługa 4K wideo także do pracy z przyszłymi urządzeniami Mac, PC oraz dla rzeczywistości wirtualnej.

źródłoImagination Technologies


Adam „Lokin” Milk

Piszę o tym jak człowiek (Ja) styka się z technologią cyfrową.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK