iMagazine

Workflow 1.7.2 i udostępnianie plików z iCloud

19/03/2017, 12:41 · · · 0

Aktualizacja Workflow jak zwykle wnosi kilka ciekawych nowości.


Najważniejszą z nich jest akcja Get Link to File, która w połączeniu z Get File ustawionym na wyszukiwanie iCloud Drive, pozwala na udostępnianie linków do wybranych przez nas plików znajdujących się w chmurze Apple. Dzięki temu iCloud zyskuje na użyteczności.

Prostą akcję, która po wskazaniu pliku tworzy dla niego adres URL i kopiuje go do schowka, możecie zainstalować stąd.

Kolejna nowość przyda się użytkownikom Ulysses. Akcja Get Ulysses Sheet umożliwia pobranie zawartości danego tekstu, z kolei Get Details of Ulysses Sheet wyciąga takie informacje, jak tytuł, identyfikator, zawartość itd.

Akcja Get File pozwala teraz na wybranie wielu plików z usług Dropbox lub Box, jak również umożliwia wybieranie plików z góry ustalonego folderu. Do akcji Generate Hash dodano możliwość tworzenia funkcji skrótu SHA-256 i SHA-512.

Aplikację Workflow możecie zakupić w App Store w cenie 2,99 EUR.

0

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.