iMagazine

Workflow 1.7.2 i udostępnianie plików z iCloud

19/03/2017, 12:41 · · · 0

Aktualizacja Workflow jak zwykle wnosi kilka ciekawych nowości.


Najważniejszą z nich jest akcja Get Link to File, która w połączeniu z Get File ustawionym na wyszukiwanie iCloud Drive, pozwala na udostępnianie linków do wybranych przez nas plików znajdujących się w chmurze Apple. Dzięki temu iCloud zyskuje na użyteczności.

Prostą akcję, która po wskazaniu pliku tworzy dla niego adres URL i kopiuje go do schowka, możecie zainstalować stąd.

Kolejna nowość przyda się użytkownikom Ulysses. Akcja Get Ulysses Sheet umożliwia pobranie zawartości danego tekstu, z kolei Get Details of Ulysses Sheet wyciąga takie informacje, jak tytuł, identyfikator, zawartość itd.

Akcja Get File pozwala teraz na wybranie wielu plików z usług Dropbox lub Box, jak również umożliwia wybieranie plików z góry ustalonego folderu. Do akcji Generate Hash dodano możliwość tworzenia funkcji skrótu SHA-256 i SHA-512.

Aplikację Workflow możecie zakupić w App Store w cenie 2,99 EUR.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK