iMagazine

Czas na kino (126) – 2017/03/24

24/03/2017, 20:10 · · · 0

Niby już wiosna, ale jednak wciąż jest jakoś tak nieprzyjemnie i nie za bardzo chce mi się spędzać wieczory na spacerach. Proponuję więc wizytę w kinie. Jest na co się wybrać. Ja natomiast w niedzielę pobiegnę swój pierwszy w życiu półmaraton. Jeśli za tydzień Czas na kino się nie ukaże, to znak że umarłem.

Azyl
(The Zookeeper’s Wife)

Opowieść o Antoninie i Janie Żabińskich – opiekunach warszawskiego zoo, którzy podczas niemieckiej okupacji próbują ocalić setki zwierząt oraz ludzi. W rolach głównych Jessica Chastain oraz Johan Heldenbergh.


Power Rangers

Remake uwielbianego serialu lat dziewięćdzsiesiatch ubiegłego wieku. Choć sam serial był kiczowaty, to zdobył rzesze fanów na całym świecie. Jest to powieść o piątce nastolatków, którzy zostają wybrani na strażników Ziemi przed złem. Początkowo bardzo bałem się tej produkcji, jednak wiele wskazuje na to, że jest ona filmem dobrym, o ile podejdzie się do niego z dystansem.


Life

Po zwiastunie wnioskuję, że ten film może mi się spodobać. Załoga międzynarodowej stacji kosmicznej, odnajduje na Marsie dowody na istnienie tam życia. W rolach głównych Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson oraz Ryan Reynolds. Ja na pewno obejrzę.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o