iMagazine

O MUX-8 kilka gorzkich słów

20/04/2017, 11:01 · · · 0

Od grudnia działa w Polsce kolejny multipleks telewizji naziemnej. Problem w tym, że do jego odbioru często jest potrzebna inna antena niż zakupiona w momencie przejścia na DVB-T. Joanna Nowakowska opisuje to co dzieje się z tymi kanałami.

Gdy ja zajmuję się wyświetlaczami, Asia zajmuje się tym co jest na nich wyświetlane jednocześnie pracując w domu mediowym. W serwisie Screenlovers opublikowała właśnie badania o najnowszych kanałach dostępnych w ramach DVB-T oraz o ich biznesowej sytuacji. Generalnie WP1, czy Metro miały z miejsca stać się hitami i zawalczyć o widzów TVP, TVN i Polsatu. Tak się nie stało, bo często ludzie o nich nie wiedzą i nie mają technicznych możliwości do ich oglądania. Biznes telewizyjny to niełatwy kawałek chleba nawet dla takich mediowych gigantów jak Wirtualna Polska.

źródłoScreenlovers


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK