iMagazine

Sandisk

Czas na kino (128) – 2017/04/21

21/04/2017, 13:00 · · · 0

W ostatnim czasie mało było interesujących premier w kinach. Z resztą, dopiero co były święta i inne rzeczy były na naszych głowach. Za pasem majówka i pierwsze grille (jeśli pogoda pozwoli), ale wcześniej warto wybrać się do kina.

Szybcy i wściekli 8

Jeśli myśleliście, że na seria już dawno umarła, to nie mogliście bardziej się pomylić. Mało tego, ona ma się całkiem dobrze, a może nawet lepiej niż kiedykolwiek. Co prawda śmierć Paula Walkera sprzed kilku lat postawiła kolejne filmy pod znakiem zapytania, jedna producenci postanowili kontynuować historię. Ósma część zapowiada się jeszcze bardziej absurdalnie od poprzednich, ale w tych filmach nie chodzi już ani o historię, ani o fabułę, ani nawet o realizm. Ma być szybko, wściekle i widowiskowo. Sądząc po zwiastunach oraz pierwszych recenzjach – tak właśnie będzie i nie mogę się doczekać seansu.


Dzieciak rządzi

Nie wiem dokładnie o czym jest ten film. Jakiś bobas, który tak naprawdę nie jest bobasem, zamieszkuje w jednym domów. Za wszystkim stoi jakiś dziwny plan. W każdym razie zapowiada się to przyzwoita animowana komedia, która będzie odpowiednim filmem nie tylko dla najmłodszych, ale również dla starszych widzów. Aktualnie sam nie mam czasu, żeby iść na to do kina, ale jeśli Wy się na niego wybierzecie, to dajcie znać w komentarzach.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o