iMagazine

The City – nowy spot promujący iPhone’a 7

02/05/2017, 23:42 · · · 0

Tuż przed publikacją wyników finansowych Apple zaprezentowało swoją najnowszą reklamę. „The City” skupia się na trybie portretowym w iPhone’a 7 Plus. Można rzec – reklama jakich wiele.

Właściwie należy po prostu poinformować was, że taki spot ujrzał światło dzienne. Nowa reklama Apple’a jest przyjemna dla oka, ale to wideo, które niewiele wnosi. Ukazany jest w nim tryb portretowy, jego działanie oraz możliwości wykorzystania.

Apple ma na swoim koncie wiele lepszych spotów. Aczkolwiek jest to wyłącznie moja opinia, ten jest dla mnie po prostu nijaki. Możecie to sami ocenić oglądając go na YouTubie

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.