iMagazine

The City – nowy spot promujący iPhone’a 7

02/05/2017, 23:42 · · · 0

Tuż przed publikacją wyników finansowych Apple zaprezentowało swoją najnowszą reklamę. „The City” skupia się na trybie portretowym w iPhone’a 7 Plus. Można rzec – reklama jakich wiele.

Właściwie należy po prostu poinformować was, że taki spot ujrzał światło dzienne. Nowa reklama Apple’a jest przyjemna dla oka, ale to wideo, które niewiele wnosi. Ukazany jest w nim tryb portretowy, jego działanie oraz możliwości wykorzystania.

Apple ma na swoim koncie wiele lepszych spotów. Aczkolwiek jest to wyłącznie moja opinia, ten jest dla mnie po prostu nijaki. Możecie to sami ocenić oglądając go na YouTubie


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK