iMagazine

Mobiconf 2017 otwiera rejestrację

30/05/2017, 16:33 · · · 0

W tym roku Miquido – organizator konferencji, zapewnił prawdziwą ekstraligę prelegentów m.in. z Facebook, Pinterest, Apple, Trello, Zalando oraz 7Digital! Tylko 5-6 października w Krakowie, eksperci mobile z kilkunastu krajów, zarówno wielkich brandów jak i startupów, będą dzielić się swoim cennym know-how na temat tworzenia najlepszych rozwiązań mobilnych. Zapisy na to wyjątkowe wydarzenie już trwają, a bilety Early Birds dostępne będą do 20 czerwca.

Lista prelegentów stale się powiększa także w związku z trwającym Call for Papers. Już wiemy, że w tym roku pojawią się na scenie:

  • Johan Adda – UX Architekt, który tworzył rozwiązania Apple
  • Paco Estevez – Software Engineer w Facebook UK
  • Raymond Ho – Visual Lead w Zalando
  • Rahul Malik – iOS Engineer w Pinterest
  • Huyen Tue Dao – Android Developer w Trello
  • Pedro Piñera Buendia – iOS Engineer w SoundCloud
  • Manan Vohra – Product Manager w 7Digital.

Jeśli jesteś developerem mobile, designerem UI/UX, startupowcem, CIO, project managerem czy product ownerem – tego wydarzenia po prostu nie możesz przegapić. Oprócz najwyższego poziomu prelekcji, organizatorzy jak co roku, szykują dla uczestników genialną atmosferę, mnóstwo dodatkowych atrakcji i networking na pokładzie najbardziej imprezowego miejsca w Krakowie.

Przydatne informacje:

Mobiconf 2017

5-6 października, Kraków

Call for papers: https://2017.mobiconf.org/call-for-papers

Rejestracja: https://2017.mobiconf.org/registration

iMagazine jest patronem medialnym konferencji.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK