iMagazine

Czas na kino (132) – 2017/06/02

02/06/2017, 16:29 · · · 0

Drodzy, dziś jest Dzień Matki – jak zapewne Wam wiadomo. Jeśli Wasze mamy lubią chodzić do kina, to możecie zabrać je na jakiś seans.

Wonder Woman

DC wkracza do kin ze swoim najnowszym filmem o superbohaterce i tym razem jest spora szansa na to, że udało im się zrobić dobrą produkcję. Pierwsze opinie o „Wonder Woman” wskazują, że Patty Jenkins na krześle reżyserskim odnalazła się znakomicie.
Diana jest Amazonką, która ze swojej wyspy przybywa do naszego świata i będzie starała się pomóc w jego ocaleniu. W roli głównej przepiękna Gal Gadot.


Sama przeciw wszystkim
(Miss Sloane)

Są takie aktorki, które mogę oglądać godzinami. Nie chodzi tu oczywiście tylko o ich urodę, ale przede wszystkim o znakomitą grę aktorską. Jedną z takich aktorek jest Jessica Chastain. Wciela się ona w znakomitą waszyngtońską lobbystkę, która postanawia zawalczyć o słuszną sprawę.


mamy2mamy
(Telle mère, telle fille)

Wyobrażacie sobie co by się wydarzyło, jakby dwie mieszkające ze sobą kobiety (matka i córka) w tym samym czasie zaszły w ciążę? Ten film pomoże odpowiedzieć na te pytanie. W jednej z głównych ról Juliette Binoche.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o