iMagazine

Reality Show Planet of the Apps od Apple dostępny już w Apple Music

07/06/2017, 12:25 · · · 0

Pierwszym programem jaki pojawił się w Apple Music jest reality show Planet of the Apps. Przy okazji w usłudze pojawiła się nowa zakładka – programy i filmy.

Nie Carpool Karaoke,Planet of the Apps jest pierwszą produkcją telewizyjną Apple. Pierwszy odcinek można obejrzeć za darmo na dedykowanej stronie. Trwa on 35 minut. Przynajmniej na razie, reality show nie oferuje podpisów w języku polskim.

Planet of the Apps to program przypominający inne popularne formaty telewizyjne, przede wszystkim talent show. Aplikacje, które prezentowane są w programie są już dostępne w App Store.

Apple wciąż nie zdradza pełnej swojej strategii dotyczącej wideo. Na razie ma to być raczej forma promocji Apple Music i wartość dodana dla tego serwisu.

źródłoPlanet of the Apps

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.