iMagazine

Czas na kino (133) – 2017/06/16

16/06/2017, 16:00 · · · 0

Lato już za pasem – to kalendarzowe. Na szczęście pogoda już od jakiegoś czasu jest na tyle dobra, że nie trzeba zakładać kurtek, ani nawet bluz. Jednak w momencie, w którym zrobi się nieco chłodniej, polecam wybranie się do kina.

Auta 3
(Cars 3)

Prawdę mówiąc, ten film wszedł na ekrany już wczoraj, ale nie będziemy się tu czepiać pewnych szczegółów. Wiem, że spora część naszej redakcji bardzo czekała na Auta 3 i na pewno korzystają już z tych wolniejszych dni, by ustawiać się w kolejkach po bilety. Jak nietrudno się domyślić, jest to kontynuacja dwóch poprzednich filmów i samochodach, których głównym bohaterem jest Zygzak McQueen. Na pewno wszyscy widzieliście te filmy, więc nie muszę nic więcej opowiadać. Idźcie do kina!


Król Artur: Legenda miecza
(King Arthur: Legend of the Sword)

Guy Ritchie powraca. Wszystko wskazuje na to, że brytyjski reżyser postanowił na nowo zadomowić się w kinie (dwa lata temu na ekranach mogliśmy oglądać jego film Kryptonim U.N.C.L.E.) i tym razem na warsztat wziął legendę o królu Arturze. Zapowiada się naprawdę ciekawie, z dużą dawką magii. W rolach głównych Charlie Hunnam oraz  Jude Law.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK