iMagazine

Czas na kino (134) – 2017/06/23

23/06/2017, 16:19 · · · 0

Wiem, że zaraz mnie wszyscy tu z miejsca skrytykują, ale co ja poradzę, że mnie się filmy z tej serii podobają i innych w ten weekend nie widzę. Poza tym, jutro mam imieniny i mogę sobie iść nawet na głupoty.

Transformers: Ostatni Rycerz
(Transformers: The Last Knight)

Która to już część? Piąta? Trochę straciłem rachubę. Miało się skończyć bodajże na trzeciej, ale Michał Zatoka jest spragniony wybuchów. Ja także! Dlatego z czystym sumieniem pójdę jutro do kina i obejrzę nową odsłonę filmu o wielkich robotach. Przynajmniej jest krócej, niż ostatnim razem – były prawie 3 godziny, teraz tylko dwie i pół…


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK