iMagazine

iMagazine 7/2017 – Wakacje!

29/06/2017, 14:10 · · · 0

Zaczynają się wakacje. Wyjeżdżamy na krótsze i dłuższe wyjazdy. Dlatego idealnym kompanem wakacyjnych wojaży będzie lipcowy iMag. Gdy czytacie te słowa, ja jestem, mam nadzieję, w Cupertino, a Wojtek pierwszy raz od bardzo dawna jest po wydaniu numeru. Zakładam, że teraz już też może się zrelaksować, ale wiem, jak się stresował przez ostatnie kilka dni. Skoro to czytacie, to mu się udało…uff.

W wakacje chcielibyśmy Wam zaproponowaćpodróż do Gruzji i Australii. Paweł podsumowuje nasz polski roaming. Michał i Wojtek biorą na warsztat najnowszego iPada Pro 10,5”. Odbyła się kolejna iChwila oraz stoczyliśmy ponownie Fitbit Challenge. W numerze znajdziecie też mnóstwo ciekawego sprzętu – Harman Kardon Aura, BeoPlay E4, Master & Dynamics, QNAP z Thunderbolt 3, Samsung DeX, skuter Xiaomi, Toyota C-HR…a to tylko mała część…

Zachęcam też do przeczytania wydania specjalnego, które wyszło kilka dni temu. Tym razem serwujemy Wam kompendium wiedzy o audio – iMag Audio czeka na Was.

Zapraszam do lipcowego iMaga!


Plik PDF – 109,5 MB (224 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o