iMagazine

Re: Czas na kino (135) – Minionki!

03/07/2017, 17:53 · · · 0

Jan Urbanowicz w zeszłym tygodniu proponował Wam (i mi!) wyjście na Minionki…

Minionki. Again. Nie jestem fanem i nigdy nie rozumiałem fenomenu. Wojtek pójdzie na 100000% i mogę się założyć, że skomentuje ten wpis jakimś gifem z Minionkiem. To jest tak pewne, jak to, że jest już stary.

Po pierwsze, dzięki Jasiek. Po drugie, oczywiście, że będzie GIF.

Po trzecie, Despicable Me 3 miało kilka świetnych gagów, jak zwykle, ale zawiódł mnie polski dubbing – był po prostu słaby. Za to czarny charakter był po prostu boski! Jak tylko będzie można nowe Minionki obejrzeć w oryginale, to niezwłocznie to zrobię.

Jeśli chodzi o ranking filmów z tej serii, to obecnie wygląda on u mnie tak:

  1. Despicable Me.
  2. Despicable Me 2.
  3. Minions.
  4. Despicable Me 3.

Tak, w kolejności ich wypuszczania.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK