iMagazine

Czas na kino (136) – 2017/07/14

14/07/2017, 16:30 · · · 0

Nie będę owijał w bawełnę – z tego co wchodzi do kin w tym tygodniu, to polecam Wam jeden film. Tak, komiksowy. Tak, już widzieliście kilka podobnych. Trzeci raz tak, będziecie się na nim dobrze bawić.

Spider-Man: Homecoming

Trochę takie déjà vu, bo filmów o Spider-Manie już kilka było. Licząc od 2002 roku, to już 6. film o jego przygodach i niejako kolejny reboot. Pierwsze trzy filmy to tzw trylogia Sama Raimiego. Ma ona grono miłośników, jak i przeciwników. Mnie się ona podobała, choć trzecia część była w sumie dziadowa. Następnie Marc Webb wyreżyserował dwa filmy z serii Niesamowity Spider-Man i miałem wrażenie, że to już idealne filmy. Niestety, nie przyniosły one odpowiedniej ilości złotych monet i tym razem Pajączek wpadł w ręce Marvela – w końcu dogalali się w sprawie praw i mogli wykorzystać wizerunek bohatera. Tym samym pojawił się on w całym uniwersum MCU. Film już miałem przyjemność ogadać i dobrze się na nim bawiłem. Nie był moim zdaniem doskonały, ale na pewno nie jest to film zły. Jeśli lubicie poprzednie filmy Marvela, to tu również znajdziecie coś dla siebie. No i jest Iron Man, choć nie tak dużo jak wskazywałyby na to zwiastuny.


Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.